אודותינו

קליניקת אתן הינה בית חם לנשים בכל שלבי חייהן המעוניינות להשתחרר מכל בעיה, פיזית או נפשית, המפריעה להן לחיות את חייהן כפי שתמיד חלמו.
הקליניקה מנוהלת על ידי אנה ברנשטיין וקרן כהן, הומאופתיות קלאסיות, ומציעה טיפול לנשים מגיל הנעורים ועד לגיל הזהב. 

על אנה

על קרן

 

אנה ברנשטיין


שמי אנה ואני הומאופתית קלאסית. אני נשואה (באושר) + 3 (בנים מקסימים).

בעברי הלא רחוק הייתי מהנדסת מערכות מידע.

את המסע שלי בהומאופתיה התחלתי לפני כ 10 שנים כשהבן הבכור שלי התחיל את הגן ואיתו הגיעו המחלות. 
בזכות אמא שלי, רוקחת במקצוע, הכרתי היטב את הנזק הנגרם משימוש בתרופות קונבנציונליות, כשהבן שלי חלה, לא מיהרתי לתת לו סירופ נגד שיעול או אינהלציות מכיוון שכבר אז הבנתי שזה לא יביא לבריאות שלמה, אלא להעלמת הסימפטום של השיעול בלבד. הבנתי שמה שהוא היה צריך זה חיזוק המערכת החיסונית שלו. בהמלצת אחותי, ולמרות שהיה בליבי ספק קטן, פניתי להומאופת (הייתי בטוחה שמדובר בצמחי מרפא ☺ ).
להפתעתי הרבה כדור לבן, קטן וטעים התחיל להשפיע כבר מהיום הראשון. הבן שלי התחיל לישון יותר טוב, השתעל פחות והשיפור הלך והתגבר. מהר מאוד הבנתי שהדבר הזה שקוראים לו הומאופתיה שווה בדיקה מעמיקה. 

התחלתי מספר אחד ולא יכולתי לעצור. הבנתי שההומאופתיה ואני משדרים באותו תדר, ושזה הדבר הנכון בשבילי ובשביל המשפחה שלי. 
החלטתי ללמוד הומיאופתיה. בתחילה במכללת אלבאום, ביה"ס להומאופתיה של ד"ר חיים רוזנטל ובהמשך בביה"ס להומאופתיה "מסלול ודרך" של שלומי זילברמן. משך הלימודים (כולל סטאז') נמשך  5 שנים.
מזה כשש שנים אני משתתפת בסמינרים של גדולי ההומאופתיה בארץ ובעולם. 

הומיאופתיה בשבילי היא הרבה יותר מרפואה אלטרנטיבית. הומיאופתיה בשבילי הינה דרך חיים. מבחינתי אין ספק שטיפול הומאופתיה עבורי זה בעצם השקעה הכי נבונה בבריאות של ילדיי, שלי ושל משפחתי.
אני בעלת ניסיון בטיפול של כל שכבות הגילאים מינקות ועד גיל הזהב. כל מטופל או מטופלת שמגיעים אליי לקליניקה זוכים לטיפול אישי, 24/7.
אנה. 

 

קרן בן-יצחק כהן


שמי קרן, הומיאופתית קלאסית, אמא לשלושה אוצרות.

המסע שלי אל ההומיאופתיה התחיל עוד כשהייתי בת 12, חליתי, ואחת התובנות שקיבלתי מההתמודדות הזו היתה שיש קשר הדוק בין מה שקורה לי בפנים, בראש, בלב, לבין מה שקורה לי בגוף.

בכל פעם שהרמתי ידיים קצת, היתה התדרדרות, וכשחיזקו אותי האוהבים שלי סביבי הרגשתי מלאת כוח ומצבי היה משתפר. התובנה הזאת עזרה לי להחלים.

בגרתי.. הפכתי לאם.. ביתי האמצעית אובחנה כאסמטית כבר מגיל חודשיים, זה היה נורא. תינוקת פיצפונת עם אינהלציה, התקפים ואשפוזים עם אין ספור סטרואידים, משאפים, אינהלציות. כל שיעול היה מקפיץ אותי, לא יכולתי לישון טוב בלילה, דאגתי לה. הייתי מתוסכלת. הטיפול שנתן לה הרופא כאילו "כיבה שרפות" בכל פעם שניצתו, אבל לא היה ריפוי אמיתי. ואז הגעתי באמצעות המלצה של חברה לטיפול הומאופתי שהצליח לרפא את ביתי לגמרי.

התחלתי לקרוא ולברר על ההומאופתיה ופתאום הכל הסתדר עם התובנה שליוותה אותי מהילדות - לרוח, למה שקורה לנו בפנים יש השפעה על הגוף שלנו פתאום הכל נראה הגיוני למה לכבות שריפות אם אפשר לטפל בהן מהשורש??

עזבתי קריירה של עשר שנים ברדיו, ולמדתי ארבע שנים הומיאופתיה קלאסית. הייתי חייבת להבין מה זה הקסם הזה..

מאז אני מטפלת, בקליניקה בנס ציונה, מתוך רצון אמיתי לעזור ולשנות חיים של אנשים, מה שנותן לי הרבה סיפוק ושמחה.

במהלך העבודה גיליתי על עצמי שהחיבור הכי נכון לי הוא העצמה וריפוי בנשים וזה מה שבחרתי לעשות.

אני מציעה ידע, זמינות, סבלנות, וליווי יד ביד בדרך להחלמה מכל בעיה פיזית ורגשית שיש לכן. מזמינה אתכם לגלות שאפשר גם אחרת.

קרן